Otsid kohta, kus sõprade või kolleegidega aega veeta? Soovid privaatsust?

Sinu südamerahuks võime öelda, et Püssirohukeldris on piisavalt ruumi ning joogi- ja söögipoolist jätkub enam kui kindlalt. Püssirohukeldri peoruumid Tartus mahutavad kokku kuni 300 külalist. Kui sinu sooviks on korraldada meeleolukas üritus on meil lahendus olemas, veeda õhtu  Schrammi kambris. Ruumide rent on tasuta, kui otsustad enda keha Püssirohukeldris kosutada.

Schrammi kamber

Schrammi kamber mahutab kuni 30 inimest

Schrammi kambris on pikk laud, mille taga saad seltskonnaga mõnusalt aega veeta. Kamber sobib ideaalselt kõikvõimalike tähtsündmuste pidamiseks. Olgu selleks sünnipäev, jõulupidu või hoopiski äriüritus. Ruumide rent ei maksa sentigi, kui tellid söögi- ja joogipoolise Püssirohukeldrist. Loe lähemalt.

Miks pidada koosviibimine Püssirohukeldris?

  • Vaieldamatult omapäraseima ja põnevaima arhitektuuriga peoruumid Tartus.
  • Oled teises maailmas – Püssirohukeldri ruumid on ~300 aasta vanused. Kõrged kivivõlvid ja rustikaalne sisearhitektuur on elamus omaette. See annab üritusele hoopis teise jume.
  • Privaatsus – saad pidada koosviibimisi Shcrammi kambris.
  • Maitseelamus – Püssirohukeldri menüü on täiesti ainulaadne. Seda tõestavad näiteks patenteeritud õlu Püssirohu Punane või patenteeritud supid kahurikuulis, need on maailmas ainulaadsed.
  • Elav muusika – Püssirohukeldri programm on sama tihe nagu kahurikuul. Elava muusika saatel saab tantsida neljapäevast laupäevani. Muusikat mängib majabänd või mõni tuntud Eesti ansambel. Teisipäeviti toimub Püssika Maleturniir ja kolmapäeviti BeerPong

NB! Peoruumide rent on tasuta, kui tellid joogid ja toidud Püssirohukeldrist.


Pakkumised

Peoruumid Tartus